MasterChef Selin kimdir? MasterChef 2020'den elenen Selin Aydın Öztürk kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef Selin, bu akşam yarışmaya veda etti. Bu hafta MasterChef’e yedeklerden katılan ve ilk haftasında takım kaptanlığı yapan Selin Aydın, takım kaptanı olarak bir hafta boyunca mücadele etti. Fakat MasterChef serüveni uzun sürmedi. Peki, MasterChef Selin Aydın kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2020 23:19
Değiştirme Tarihi: 20.09.2020 23:19
MasterChef Selin kimdir? MasterChef 2020'den elenen Selin Aydın Öztürk kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef Türkiye’nin beşinci haftasında yarışmaya veda eden isim bu akşam belli oldu. MasterChef Selin, yarışmaya yedeklerden dahil olduğu ilk haftada elenmekten kurtulamadı. Kırmızı takım kaptanı olduğu ilk haftada MasterChef 2020'de kalma mücadelesi veren fakat veda eden Selin Aydın’ın hayat hikayesi de internette sorgulanmaya başlandı. İşte MasterChef Selin Aydın’ın biyografisi…

MASTERCHEF SELİN AYDIN KİMDİR?

Selin Öztürk Aydın, 1990, İzmir doğumludur. Evli ve Toprak isimli bir oğlu olan yarışmacı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunudur. Kendisini genç girişimci olarak tanımlayan yarışmacı, Atalante Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerinin kurucusudur. Firması, İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında faaliyet göstermektedir.

Selin Öztürk Aydın aynı zamanda Ege İş Kadınları Dernek üyesidir ve dernekte aktif olarak rol almaktadır. Toprağı ve mutfağı sevdiğini belirten yarışmacının hayali, kendi restoranında muhteşem tatlar sunmaktır.

"Mutfağa olan tutkum bana güç veriyor" diyen Selin Öztürk Aydın, MasterChef 2020'nin ana kadrosuna yedeklerden giren yarışmacılar arasında yer almaktadır.