MasterChef Mustafa kimdir, kaç yaşındadır? İşte Mustafa Aydın'ın biyografisi

MasterChef Mustafa kimdir, kaç yaşındadır? İşte Mustafa Aydın'ın biyografisi
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2019 20:32 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 23:18

14 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden son isim olan MasterChef Mustafa'nın hayatı en çok merak edilenler arasında. Peki Mustafa Aydın kimdir? Detaylar haberimizde...

MasterChef Mustafa Aydın kimdir sorusunun yanıtı birçok izleyicinin merak edip araştırdığı isimler arasında yer almaya başladı. Yarışma başladığı günden bu yana oldukça popüler isimler arasında yer alan Mustafa, bu akşam oynanan eleme oyununda MasterChef Türkiye'ye veda etti. Peki, MasterChef Mustafa kimdir, kaç yaşındadır? İşte Mustafa Aydın'ın biyografisi.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Mustafa Aydın, bu akşam oynanan eleme oyununda MasterChef'e veda etti. Mustafa Aydın'ın elenmesiyle birlikte izleyiciler yarışmanın hayatı hakkında bilgiler araştırmaya başladı. Peki, MasterChef Mustafa kimdir, kaç yaşındadır? İşte Mustafa Aydın'ın biyografisi.

MASTERCHEF MUSTAFA AYDIN KİMDİR?

31 yaşında olan Mustafa Aydın, İstanbul Üsküdar'da yaşıyor. Küçüklüğünden beri tatillerde dayısının pastanesinde çalıştı. Daha sonra lise bitince mutfaklara girip çalışmaya karar verdi. Şef adında bir köpeği var. Aşçılığa soğuk mezeci olarak başladı. İtalyan mutfağı ve İngiliz mutfaklarında çalıştı. Şu an Güney Amerika uzak doğu mutfağında çalışıyor. Farklı mutfakları öğrenmek ve kendini geliştirmek için uğraşıyor.