MasterChef Esra kimdir? MasterChef 2020 haftanın ilk eleme adayı olan Esra Tokelli kaç yaşında, nereli?

MasterChef Esra, yedinci haftanın ilk eleme adayı oldu. Bu hafta Kırmızı takıma seçilen MasterChef Esra, dokunulmazlık oyunu sonrasında arkadaşı tarafından eleme potasına gönderildi. Yarışmanın iddialı isimlerinden olan Esra Tokelli, MasterChef izleyicileri tarafından eleme adayı olmasından sonra yine araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Esra kimdir? Esra Tokelli kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı nedir? Evli mi?

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 00:09
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 00:09
MasterChef Esra kimdir? MasterChef 2020 haftanın ilk eleme adayı olan Esra Tokelli kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın ilk eleme adayları belli oldu. MasterChef'in yedinci haftasında Esra, Kırmızı takıma seçildi. Oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan arkadaşı tarafından eleme potasına gönderildi. Böylece haftanın 1. eleme adayı olan MasterChef Esra'nın hayat hikayesi, izleyiciler tarafından merak edilmeye, internette sorgulanmaya başladı. İşte MasterChef Esra Tokelli'nin yaşı, mesleği, Instagram hesabı, hakkında merak edilenler...

MASTERCHEF ESRA TOKELLİ KİMDİR?

MasterChef Esra, 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Esra Tokelli, ev hanımı olup geçimini, dışarıdan aldığı yemek siparişleri ile sağlamaktadır. Yemek yapmayı çok sevdiğini, bu yüzden zamanının çoğu mutfakta geçtiğini, bu yüzden MasterChef'e katılmaya karar verdiğini belirtti.

24 yaşında bir oğlu olduğunu ifade eden Tokelli, “şu an en çok istediğim yerdeyim, MasterChef’teyim” diyerek yarışmaya olan ilgisinin altını çizmektedir.

Esra Tokelli'nin Instagram hesabı: https://www.instagram.com/esratokelli/