MasterChef Esra kimdir? Haftanın 2. eleme adayı olan MasterChef Esra Tokelli kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyo

MasterChef Esra, haftanın ikinci eleme adayı oldu. MasterChef Türkiye’de dokunulmazlık oyunu kaybeden Kırmızı takım oldu. Bireysel dokunulmazlık sonrasında yapılan oylama ile Esra, eleme potasına giren ikinci isim oldu. Peki, 2. eleme adayı olan MasterChef Esra Tokelli kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.09.2020 00:43
Değiştirme Tarihi: 23.09.2020 00:43
MasterChef Esra kimdir? Haftanın 2. eleme adayı olan MasterChef Esra Tokelli kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyo

MasterChef Türkiye 2020’de yeni haftanın 2. eleme adayı Esra Tokelli oldu. MasterChef Esra, bu hafta Emir tarafından Kırmızı takıma seçilmişti. Dokunulmazlığı kaybeden takımda oylama sonucunda potaya giren Esra Tokelli, yarışmada herkesten önce tezgahını toplaması ve temiz çalışması ile dikkat çekiyor. Peki, MasterChef Özgül Coşar kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF ESRA TOKELLİ KİMDİR?

MasterChef Esra, 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Esra Tokelli, ev hanımı olup geçimini, dışarıdan aldığı yemek siparişleri ile sağlamaktadır. Yemek yapmayı çok sevdiğini, bu yüzden zamanının çoğu mutfakta geçtiğini, bu yüzden MasterChef'e katılmaya karar verdiğini belirtti.

24 yaşında bir oğlu olduğunu ifade eden Tokelli, “şu an en çok istediğim yerdeyim, MasterChef’teyim” diyerek yarışmaya olan ilgisinin altını çizmektedir.