MasterChef Esra kimdir? Eleme adayı olan Esra Tokelli kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Esra, eleme adayı olması nedeniyle bugünün merak edilen isimlerinden. MasterChef 2020 yarışmacılarından olan Esra Tokelli, hiçbir aşçılık eğitimi almadığı halde katıldığı yarışmada iddiasını sürdürüyor. Peki, MasterChef Esra Tokelli kimdir, kaç yaşında, nereli? Ne iş yapıyor? Evli mi?

Yayınlanma Tarihi: 27.09.2020 19:16
Değiştirme Tarihi: 27.09.2020 19:16
MasterChef Esra kimdir? Eleme adayı olan Esra Tokelli kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen programı olan MasterChef Türkiye’de haftanın eleme adaylarından biri de Esra Tokelli. Yarışmanın dikkat çeken ve en çok konuşulan isimlerinden biri olan MasterChef Esra, bu akşam yarışmada tamam mı devam mı mücadelesi verecek. Peki, MasterChef Esra kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF ESRA TOKELLİ KİMDİR?

MasterChef Esra, 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Esra Tokelli, ev hanımı olup geçimini, dışarıdan aldığı yemek siparişleri ile sağlamaktadır. Yemek yapmayı çok sevdiğini, bu yüzden zamanının çoğu mutfakta geçtiğini, bu yüzden MasterChef'e katılmaya karar verdiğini belirtti.

24 yaşında bir oğlu olduğunu ifade eden Tokelli, “şu an en çok istediğim yerdeyim, MasterChef’teyim” diyerek yarışmaya olan ilgisinin altını çizmektedir.