MasterChef Eda kimdir, kaç yaşındadır? MasterChef Eda'nın mesleği ne?

MasterChef Eda kimdir, kaç yaşındadır? MasterChef Eda'nın mesleği ne?
Yayınlanma Tarihi: 07.11.2019 19:30 | Değiştirme Tarihi: 07.11.2019 22:24

MasterChef Eda kimdir sorusunun yanıtı, MasterChef eleme gecesinin ardından izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. MasterChef başladığı günden bu yana eleme potasında yer almaktan kurtulamayan Eda, girdiği son potadan çıkamadı ve elendi. Peki, MasterChef Eda kimdir, kaç yaşındadır?

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmacıları arasında yer alan Eda Karabulut Nayır hakkında birçok kişi bilgi sahibi olmaya çalışıyor. MasterChef'te en çok göze batan yarışmacılar arasında yer alan Eda Karabulut Nayır, çıktığı son eleme oyununda elenerek yarışmaya veda etti. MasterChef'e veda eden Eda'nın hayatı ve mesleği hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, MasterChef Eda kimdir, kaç yaşındadır? Mesleği ne?

MASTERCHEF EDA KİMDİR?

Eda Karabulut Nayır, 34 yaşında 8 yıllık evli ve ikiz çocuk annesidir. İstanbul’da doğdu büyüdü fakat aslen Sivaslıdır. Lise mezunu olan Eda Karabulut Nayır, "çok çeşitli hobilerim olmasına rağmen en sevdiğim yere mutfağa gönül verdim ve çocuklarımın büyümesiyle profesyonel anlamda adımlar atmaya başladım. Şuan pastacı kalfasıyım nereye kadar gitmem gerekiyorsa, bu yolda devam edeceğim." diyor.