MasterChef Celal kimdir? MasterChef'ten elenen Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Celal, bu akşam yarışmaya veda etti. Bu hafta Mavi takımda yer alan Celal, oylama sonucunda eleme potasına girmişti. MasterChef eleme gecesinde final oyununa kalan Celal, diğer yarışmacılara göre daha zayıf bir tabak çıkardığı için elendi. Bu nedenle Masterchef Celal'in hayatı ve Celal Sarıgül'ün hayatı, yaşı ve nereli olduğu araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Celal kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 28.09.2020 00:17
Değiştirme Tarihi: 28.09.2020 00:17
MasterChef Celal kimdir? MasterChef'ten elenen Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nereli?

TV8’in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’de bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşandı. Yarışmaya Kıbrıs’tan katılan ve dikkat çeken isimlerden biri olan MasterChef Celal, elenen isim oldu. Yarışmaya veda etmesi nedeniyle izleyiciler tarafından Celal Sarıgül'ün hayat hikayesi araştırılmaya başlandı. İşte MasterChef Celal Sarıgül hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF CELAL SARIGÜL KİMDİR?

MasterChef Celal, 1994 yılında Antalya’da doğdu. Celal Sarıgül, 17 yıldır ailesi ile birlikte Kıbrıs’ta yaşamaktadır. Kıbrıs'ta Mutfak Sanatları okuyan Celal Sarıgül, yarışmaya da Kıbrıs'tan katılıyor. Oteller ve restoranlarda altı senedir aşçılık yaptığını söyledi. MasterChef'in hayali olduğunu ve buraya kalıcı olmak için geldiğini de söyledi.

MasterChef yarışmasının iddialı isimlerinden birisi olan Celal Sarıgül, 'MasterChef benim hayalimdi, burada kalıcı olmayı düşünüyorum.' Sözleriyle yarışmanın ilk günlerinde iddiasını ortaya koymuştu.