MasterChef Barbaros kimdir? Eleme adayı olan Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Barbaros, yarışmada ilk defa eleme potasına girdi. Yarışmanın iddialı isimlerinden biri olan Barbaros Yoloğlu’nun hayatı, yaşı, mesleği gibi bilgiler her yeni bölüm öncesi merak ediliyor. Peki, MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 27.09.2020 19:26
Değiştirme Tarihi: 27.09.2020 19:26
MasterChef Barbaros kimdir? Eleme adayı olan Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen programı MasterChef Türkiye 2020’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. MasterChef Barbaros, sezonun en dikkat yarışmacıların biri olarak izleyiciler tarafından takip ediliyor ve aşçılık kariyeri araştırılıyor. Bu akşam ekrana gelecek yeni bölüm öncesinde de MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne şeklinde aramalar yoğunlaştı. İşte MasterChef Barbaros Yoloğlu hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu, Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapıyor. Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştur.