MasterChef 2020’de Somer Şef’e benzeyen Mehmet Gökçeöz kimdir, kaç yaşında, nereli? İlk turu geçebildi mi?

Mehmet Gökçeöz, MasterChef Türkiye 2020 yarışmacı adaylarından biri. Yeni sezona izlenme rekorları kırarak başlayan MasterChef 2020’de ilk tur elemeleri başladı. Bu akşam ekrana gelecek 2. bölüm tanıtımında görülen Mehmet Gökçeöz’ün Somer Şef’e ikizi kadar benzemesi izleyenleri şaşırtmış, aynı zamanda meraklandırmıştı. Peki, MasterChef Türkiye yarışmacısı Mehmet Gökçeöz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 18.07.2020 17:43
Değiştirme Tarihi: 19.07.2020 01:25

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye’nin üçüncü sezonu dün akşam başladı. Bu akşam ekrana gelecek ikinci bölümde yarışmacılar, sonraki tura geçebilmek ve ilk onaltıya girebilmek için şeflere hünerlerini sergilemeye devam edecek. Bu yarışmacılardan birisi izleyenler tarafından çok merak ediliyor. Bu yarışmacı Mehmet Gökçeöz. Dikkat çeken yönü ise özellikle Somer Şef’e tıpatıp benzemesi. Tanıtımda görülmesi ise MasterChef 2020 izleyicileri Mehmet Gökçeöz kimdir, kaç yaşında araştırmaya başladı.

SOMER ŞEF “BİZİM BAŞIMIZA BELA OLACAK BU!”

Bu akşam ekrana gelecek MasterChef Türkiye 2. bölümde özellikle Somer Şef’e benzeyen yarışmacı merakla beklenecek. Tanıtımda yarışmacıyı gören Danilo Şef’in “Somer Abi, ne yapıyorsun orada?” ve Mehmet Şefin “Şoktayım!” sözleri dikkat çekiyor. Somer Şef ise “Bizim başımıza bela olacak bu” sözler ise meraklandırıyor. Peki, Somer Şef’e benzeyen bu yarışmacı kim?

MASTERCHEF 2020 YARIŞMACISI MEHMET GÖKÇEÖZ KİMDİR?

MasterChef Türkiye 2020 yarışmasına katılan Mehmet Gökçeöz, Somer Şefe benzerliği ile dikkat çekti. Sosyal medya hesabından yaptığı yemek paylaşımları ile dikkat çeken Mehmet Gökçeöz, aynı zamanda DJ’lik yapıyor. Diğer yandan yaptığı paylaşımlardan çok seyahat yaptığı anlaşılan Mehmet Gökçeöz, 39 yaşında ve yarışmaya Ankara'dan katılıyor. Bir İngiliz ilaç firmasında Tıbbi Tanıtım Sorumlusu olarak çalışan Mehmet Gökçeöz, aslen Kastamonulu. Küçük yaşlarda babaannesinin yanında yemek yapmaya başlayan Mehmet Gökçeöz, bu işi hobi olarak yaptığını da ekledi.

MEHMET GÖKÇEÖZ TURU GEÇEBİLDİ Mİ?

Mehmet Gökçeöz, mozeralla beef steak yaptığı MasterChef Türkiye 2020 ilk turunda şeflerden yeteri "Evet" oyu alarak sonraki tura geçmeyi başardı.