Marmaris'te kız öğrencilere tacizde bulunan şahsa adli kontrol kararı

Marmaris'te bir şahsın sokak ortasında genç kızlara bakarak mastürbasyon yaptığı anlar sosyal medyada infial yarattı. Tacize uğrayan genç kızlardan biri o anları, "O kişinin bulunmasını ve onun gibilerin bu kadar rahat davranmamasını gönülden arzu ediyorum" diyerek paylaştı. Genç kızın paylaşımı sonrası harekete geçen ekipler tacizciyi yakalarken, 47 yaşındaki A.K. ''Hatırlamıyorum, çok alkollü olduğu için yaptım'' diyerek kendini savundu. Öte yandan şahıs, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2022 15:26
Değiştirme Tarihi: 06.01.2022 15:26

Mide bulandıran olay, önceki gün gece saatlerinde Marmaris 19 Mayıs Gençlik Meydanı'nda gerçekleşti. Meydanda arkadaşlarını bekleyen B.Ö (22) ve G.Ö (21) bir erkeğin kendilerine bakarak taciz girişiminde bulunduğunu gördü.

GÜVENLİK KAMERLARINI İNCELEYEN EKİPLER TACİZCİYİ YAKALADI

Cep telefonu ile hem görüntü kaydedip hem de şahsa bağıran genç kızlar 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aradı. Marmaris ilçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Amirliği ekipleri yaptıkları ilçe güvenlik kameraları ile tacizciyi tespit ederek dün öğle saatlerinde yakaladı.

Asayiş Şube amirliği ekipleri tarafından yakalanan 47 yaşındaki A.K., emniyet merkezinde yapılan ilk sorgusunda olayı hatırlamadığını çok alkollü olduğu için yaptığının farkında olmadığını ve pişman olduğunu belirtti. A.K. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Adliyeye sevk edilen A.K. tutuklanma talebiyle sevk edildiği mahkemece yurt dışı yasağı ve hakkında kamu davası açılıp mahkemece ilk savunması alınıncaya kadar konutunu terk etmemek suretiyle adli kontrol altına alınmasına karar verildi.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Playlist