Marmaris'te iğrenç olay! İngiliz kadını kucağına alıp odasına götürerek cinsel saldırıda bulundu

Marmaris'te yaşayan 56 yaşındaki İngiltere vatandaşı A.H.L., kadın arkadaşıyla bittiği bir otelde 32 yaşındaki Murat B. ile tanıştı. Murat B.'nin kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia edip şikayetçi olan A.H.L, yaşadıkları otelin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Murat B.'nin A.H.L.'yi kucağına alıp, üst kattaki odasına taşıdığı görüldü. Öte yandan gözaltına alınan Murat B., tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Yayınlanma Tarihi: 27.09.2020 17:29
Değiştirme Tarihi: 27.09.2020 17:29

Muğla'nın ünlü tatil noktalarından biri olan Marmaris'te dehşete düşüren bir olay yaşandı. Bir Türk ile evli olan ve bir tur acentasında bilet satışı yapan 56 yaşındaki İngiliz vatandaşı A.H.L, 2 gün önce dehşeti yaşadı. 

Türk kadın arkadaşı H.İ. ile Uzunyalı mevkiindeki bir otelin altında bulunan restorana gitti. Deniz manzaralı restoranda yemek yiyip, içki içen iki kadın, bir süre sonra yan masalarında yemek yiyen iki erkekle tanışıp, sohbete başladı. Bir süre sonra Murat B., iki kadını kendi masalarına davet etti. Kadınlar da onların masasına geçti.

İddiaya göre, yemek sırasında Murat B.'nin kendisine sarılması ve elle sarkıntılık yapmasından rahatsız olan A.H.L., masadan kalkıp, restoranın üst katındaki tuvalete yöneldi. Bu sırada arkasından giden Murat B.'yi, A.H.L.'nin elinden tutup, öptü, birlikte olmaya çalıştı. Murat B.'yi, kendisine direnen A.H.L.'ye tokat attı. Yarı baygın haldeki A.H.L.'yi kucağına alan Murat B.'yi, üst kattaki odasına çıkardı. Oda kapısına geldiklerinde kendine gelen A.H.L., içeri girmemek için direnip, kasığına yumruk atarak Murat B.''den kurtulmaya çalıştı. Ancak, başaramadı. Murat B.'nin, zorla odaya soktuğu A.H.L., bir süre sonra dışarı çıkıp, Şehit Nedip Cengiz Eker Polis Merkezi'ne giderek, şikayetçi oldu. Alkolü olan A.H.L.'nin, psikolog eşliğinde ifadesine başvuruldu. A.H.L., polisteki ifadesinde, Murat B.'nin kendisine tecavüz ettiğini ileri sürüp, eşkalini verdi.

Şikayet üzerine polis, İzmir'in Karşıyaka ilçesinden geldiği ve otelde tatil yaptığı öğrenilen market işletmecisi Murat B.'yi gözaltına aldı. Polis, otelin güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Murat B.'nin, A.H.L.'yi kucağına alıp, üst kattaki odasına taşıması ve oda kapısı önünde yaşananların güvenlik kameraları tarafından anbean görüntülendiği ortaya çıktı. Murat B.''nin daha sonra odadan çıkan A.H.L.'nin peşinden gittiği anlar da kamera görüntülerinde yer aldı.

DHA

Etiketler: cinsel saldırı