Markette iğrenç olay! Saniye saniye görüntülendi...

İzmir'in Buca ilçesinde bir markette alışveriş yapan kadının başına gelen iğrenç olay, marketin güvenlik kamerasından saniye saniye görüntülendi. Alışveriş yapan kadının gizlice fotoğraflarını çeken tacizci, güvenlik kameraları yakalandı. Taciz edildiğini sonradan öğrenen kadın hemen tacizciyi polise şikayet etti.

Yayınlanma Tarihi: 26.05.2021 17:15
Değiştirme Tarihi: 26.05.2021 17:15
Markette iğrenç olay! Saniye saniye görüntülendi...

Edinilen bilgiye göre olay dün öğle saatlerinde İzmir'de ilçeye bağlı Menderes Mahallesi'nde bulunan bir zincir markette meydana geldi. İddiaya göre kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, alışveriş yaptığı esnada S.A. isimli kadının yanına yaklaştı. Telefonunu eline alarak kadının gizlice fotoğraflarını çeken şahıs, daha sonra marketten çıktı.

O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA

Öte yandan meydana gelen olay marketin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntüde alışveriş yapan kadının yanına yanaşan kişinin elindeki telefonla gizli fotoğraf çektiği, daha sonra çektiği fotoğrafa baktığı görüldü.

Screenshot_71

Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen S.A.ve eşi Y.A., polis merkezine giderek şüpheliden şikayetçi oldu. Polis ekipleri, şüpheli şahsın kimliğini belirlemek ve yakalamak için çalışma başlattı.

(İHA)

Etiketler: market - izmir - buca