Manisa'da korkunç olay... Kedi tartışması yüzünden annesini öldürüp cep telefonuyla kayda aldı

Son dakika haberine göre, Manisa Şehzadeler ilçesi Arda Mahallesi'nde eve tadilat için gelen ustalar mutfakta 54 yaşındaki Nuray Duğrul'un cesedini buldu. İnceleme sonucu, Nuray Duğrul'u 20 yaşındaki oğlu İlhan Süngerciler'in öldürdüğü belirlendi. İşte korkunç olaya dair detaylar..

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 10:55
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 10:55
Manisa'da korkunç olay... Kedi tartışması yüzünden annesini öldürüp cep telefonuyla kayda aldı

2 Temmuz günü Şehzadeler ilçesindeki Arda Mahallesi'ndeki bir eve tadilat için gelen ustalar, mutfakta hareketsiz şekilde yatan Nuray Duğrul'u buldu. Polise haber verildi ve ekipler soruşturma başlattı. Nuray Duğrul'un 20 yaşındaki oğlu İlhan Süngerciler de sorgulandı. 

İlhan ilk ifadesinde annesiyle sabah kahvaltısı yaptığını ardından da işe gittiğini söyledi. Annesinin ölüm haberini de komşularından öğrendiniği söyledi.

Polis İlhan'ın ifadesinden şüplenerek onu gözaltına aldı. İlhan, ikinci sorgusunda cinayeti itiraf etti ve olayın nasıl gerçekleştiğini anlattı.

Sokaktaki kedileri eve getirmek istediğini, bu nedenle de annesiyle kahvaltı sırasında tartışmaya başladığını söyleyen İlhan, annesini ittiğini, annesinin de bu nedenle dengesini kaybederek başını vurduğunu belirtti. Annesini cep telefonuyla da kayda alan İlhan, ardından korkuya kapılarak evden çıktığını anlattı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Kaynak: AA