Manisa'da 4 gencin ölüm nedeni merak ediliyordu! Türkiye'nin konuştuğu olayda sır perdesi aralandı

Manisa Ahmetli'de park halindeki bir otomobilin yanında 4 gencin ölü bulunmasıyla ilgili sır perdesi aralandı. Sabah Gazetesi'nin haberine göre gençlerden biri olan Ümit Zangal'ın boynunun kırılması sonrası cesedi otobile koyan 3 arkadaşın, toplu intihar kararı alarak hayatlarına son verdiği iddia edildi. 

Yayınlanma Tarihi: 02.02.2021 10:40
Değiştirme Tarihi: 02.02.2021 16:14
Manisa'da 4 gencin ölüm nedeni merak ediliyordu! Türkiye'nin konuştuğu olayda sır perdesi aralandı

Manisa'nın Ahmetli Bintepeler Akçeşme mevkisinde, geçtiğimiz pazar akşamı peş peşe silah sesleri duyulmuş, vatandaşların ihbarı sonrası jandarmanın intikal etmesiyle birlikte sesin geldiği yerde park halindeki bir otomobiln yanında 4 gencin cesedi bulunmuştu. Gençlerin nasıl öldüğü veya öldürüldüğüyle ilgili sır perdesi de aralandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre Ümit Zangal'ın henüz belirlenemeyen bir nedenle boynunun kırılması sonrası cesedi otomobile koyan 3 arkadaşın toplu intihar kararı alarak sırayla av tüfeğiyle hayatlarına son verdikleri öne sürüldü.

3 GENÇ TÜFEKLE 1'İ BOYNU KIRILARAK ÖLMÜŞ

Yapılan incelemede gençlerden Ümit Zangal'ın boynu kırılarak, diğer 3 gencin ise pompalı tüfekle vurularak öldüğü saptanmıştı. Cesetlerin yanında ise tek kırma olarak tabir edilen av tüfeği bulunmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

OTOPSİDE KESİNLEŞTİ

İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopside de ilk tespitler doğru çıkmış ve gençlerden Ümit Zangal'ın diğerlerinden farklı olarak boynundaki kırık nedeniyle öldüğü kesinleşmişti.

ASKERE GİDECEK ARKADAŞLARI İÇİN TOPLANMIŞLAR

Ahmetli İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda yürütüğü soruşturma kapsamında gençlerin, Amasya'ya askere gidecek ortak bir arkadaşları için, kalabalık bir grup olarak cumartesi günü, Muharrem Zengin'in babasına ait bağ evine gittikleri ortaya çıkmıştı.

'YÜZLERİ PARÇALANMIŞ'

Jandarmayla beraber olay yerine giden mahalle sakinlerinden Hüseyin Şengül, “Ben olay yerine vardığımda hepsi yatıyordu. Bir araç vardı. Ben sonra yaklaştım. Yüzleri parçalanmış olduğunu görünce dayanamadım geri döndüm. Jandarmayla beraber gitmiştik zaten. Ben yaklaştım 5 metre kadar. Dayanamadım görünce” diye konuşmuştu.

İlgili Sayfalar: Playlist