Maltepe'de 2 çocuk annesi kadın Muharrem E. tarafından bıçaklayarak öldürdü

Maltepe'de korkunç anlar yaşandı. 22 yaşındaki Muharrem E. tarafından sabah işe giderken yolu kesilen 2 çocuk annesi kadın bıçaklanarak öldürüldü. 22 yaşındaki Muharrem E'nin 36 yaşındaki Ayşegül Aktürk'e ilgi duyduğu ancak karşılık alamayınca Muharrem E'nin dehşet şaçtığı öğrenildi. Ayşegül Aktürk uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 13:29
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 13:31
Maltepe'de 2 çocuk annesi kadın Muharrem E. tarafından bıçaklayarak öldürdü

Maltepe'de sabah saat 08.00 sularından meydana gelen olayda iddiaya göre 22 yaşındaki Muharrem E. devlet hastanesinde çalışan komşusu 36 yaşındaki Ayşegül Aktürk'e ilgi duyuyordu. İlgisine karşılık bulamayan Muharrem E sabah saatlerinde işe gitmek üzere evden çıkan Ayşegül Aktürk'ün önüne kesti ve dehşet dolu anlar yaşandı.

Elindeki bıçakla genç kadına saldırmaya başlayan Muharrem E. Ayşegül Aktürk'ü bıçak darbeleriyle yaraladı. Kanlar içinde yere yığılan kadının sesini duyan saldırganın kardeşlerinden  Meryem ve Murat araya girmeye çalıştığı sırada onlarda ellerinden yaralandı.

22 yaşındaki saldırgan daha sonra kendini bıçakla ağır şekilde yaraladı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi geldi.

Sağlık ekipleri ağır yaralanan ve çok kan kaybeden kadını hastaneye kaldırdı. Ancak genç kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kendini yaralayan zanlı Muharrem E.' de ameliyata alındı. Ellerinden yaralanan 2 kardeşin de hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. 

Polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı

DHA