Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mahsun'un Güzelleri

Mahsun'un Güzelleri

Sinema ve dizi projeleriyle adından söz ettirmeye devam eden Mahsun Kırmızıgül yeni dizi projesi için Öykü Çelik'in ardından Selin Şekerci ve Fulya Zenginer ile de anlaşmaya vardı.

15.07.2012 12:26

Yeni sezona iddialı yapımcılarla hazırlanan Mahsun Kırmızıgül aradığı güzelleri sonunda buldu. Konusu kadar güzel oyuncularıyla da dikkat çekecek yeni dizisi için hazırlıklarını sürdüren Mahsun Kırmızıgül, ekranların birçok güzelini aynı projede buluşturacak.

Haber ile ilgili metin girin!.Aşkın ve sevginin birleştiriciliğini konu alan 'Benim İçin Üzülme' dizisinin kadrosuna Öykü Çelik'in ardından Selin Şekerci ve Fulya Zenginer de dahil oldu. Haber ile ilgili metin girin!.Oyuncularını büyük titizlikle seçen Mahsun Kırmızıgül hem güzel hem de yetenekli isimlerle çalışmak için ince eleyip sık dokuduğunu söylüyor. Haber ile ilgili metin girin!.Melekler Korusun dizisiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Selin Şekerci, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam'dan ayrılan Öykü Çelik ve en son Tövbeler Tövbesi'nde oynayan Fulya Zenginer'le dizinin kadrosunun  daha da güçlendiğini belirten Kırmızıgül, her karakterin üstlendiği rol ile seyirciyi şaşırtacağını da sözlerine ekledi. Haber ile ilgili metin girin!.Dizinin çekimleri Kars, Batum ve Hopa'da gerçekleştirilecek.
Yorumlar | 0
üye profil