Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
 Sigorta Cini 2 yaşında

Sigorta Cini 2 yaşında

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, kuruluşundan bu yana Türkiye’de beş farklı şehirde 17 mağazaya ulaştı.

16.04.2015 16:24

‘Mahallenizin sigortacısı’ olmayı hedefleyen Sigorta Cini, ikinci yaşını doldurduğu 2015 yılı sonunda 25 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Her ailenin hayatın beklenmedik olaylara karşı güvence altında olması gerektiğine olan inançla 2013 yılı Nisan ayında kurulan Sigorta Cini’nin ulusal lansmanı Ekim 2013'te gerçekleştirdi. İstanbul, Ankara, İzmir, Çorlu ve Kocaeli’nde 17 mağazaya ulaşan Sigorta Cini, 2015 sonuna kadar 25 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

2015 yılında yeni mağazalar için uygun lokasyon arayışlarını sürdürdüklerini belirten Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos, “İkinci yılımızı doldurduğumuz 2015 yılında mevcut bulunduğumuz beş şehre ilave olarak Türkiye genelinde yayın ağımızı artırmak istiyoruz. Müşterilerimizin Sigorta Cini’nden hizmet alırken, kendilerini ev rahatlığında hissetmesini istiyoruz. Mağazalarımızı da bu ihtiyaçları karşılayacak. şekilde özenle seçiyoruz. Mağaza sayımızı hızla artırarak sektörün ve poliçe hacminin büyümesine katkı sağlamayı hedefliyor; sigorta bilincinin ülke çapında yükselmesine katkıda bularak pastayı büyütmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil