Magnum Maserati çekiliş sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?

Magnum Maserati çekiliş sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak sorusunun yanıtı şansını bekleyen talihliler tarafından sorgulanmaya başladı. Bu yıl 2 Maserati'yi sahipleri ile buluşturacak olan Magnum Maserati çekilişi, U2 tanıtım tarafından gerçekleştirilecek.

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2019 10:52
Değiştirme Tarihi: 14.10.2019 10:52
Magnum Maserati çekiliş sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?

Beklenen büyük gün geldi ve Magnum Maserati çekiliş sonuçları için binlerce vatandaşlar artık beklemeye koyuldu. Bugün gerçekleşecek olan çekilişte 2 şanslı kişi Maserati Ghibli'yi kazanacak. Peki, Magnum Maserati çekiliş sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?

MAGNUM MASERATİ ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Magnum Maserati çekilişi, 14 Ekim 2019 tarihinde 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek.

Kazanan talihliler 19.10.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde duyurulacak.

BÜYÜK ÖDÜL MASERATİ

Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 2 kişi Maserati Ghibli Diesel 275hp 2018 Model Otomobil (piyasa değeri: 1.244.933,00 TL)ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilecek.

3 KASIM TARİHİNE KADAR ALINMAYAN ÖDÜLLER İPTAL OLACAK

Asil talihliler, başvuru için en geç 03.11.2019; yedek talihliler ise, en geç 18.11.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklar.

ÇUBUĞUN SAKLANMASI ÖNEM ARZ EDİYOR

Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün çubuğunun ibraz edilmesi isteneceğinden talihliler açıklanana kadar şifreli çubuğu okunabilir şekilde ibraz etmeniz gerekmektedir.

KAZANILAN ÖDÜL NAKİT OLARAK ALINIR MI?

Kazanılan hediye nakit karşılığı olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

MASERATİ GHİBLİ'NİN ÖZELLİKLERİ

Tüm Maserati araçlarının temel özelliği, dinamik ancak düzeyli yüksek hızda uzun mesafeler katetmektir. Ghibli ile birlikte, bunu sağlayan güç iki adet V6 benzinli motor ve bir adet V6 dizel motor seçeneğinden gelir.

V6 TURBO DİZEL

Motor: V6 60°

Motor Hacmi: 2987 cc

Azami hız: 250 km/h

0-100km/s: 6.3 sec