Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Lucescu'da flaş gelişme!

Lucescu'da flaş gelişme!

Galatasaray'a Ukrayna'dan kötü haber geldi... Shakhtar Donetsk'ten teknik direktör Mircea Lucescu'nun ayrılmasına izin çıkmadı.

15.06.2014 17:38

Galatasaray'ın teklifini çok istemesine rağmen Shakhtar Donetks Başkanı'nı Ahmedov'u ayrılmaya ikna edemeyen Mircea Lucescu'nun üzgün bir şekilde başkan Ünal Aysal'a gelemeyeceğini iletti. Lucescu'nun Ünal Aysal teşekkür ederek "Teklifinize çok teşekkür ederim. Bana iade-i itibarda bulundunuz. Ancak buradan ayrılırsam yerime teknik adam bulamayacaklar. Şu an ben ayrılırsam takım da dağılır. Seneye sözleşmem sona eriyor. Uygun olursa neden olmasın" diyerek gelecek sezon için kapıyı açık bıraktığı öğrenildi.Lucescu'dan bu cevabı alan Ünal Aysal, sarı kırmızılı takımın başına yeni bir teknik adam getirmek için kolları sıvadı. Ünal Aysal bu konuyla ilgili olarak yaptığı ilk açıklamada Alman veya Hollanda ekolünden bir teknik adamı takımı teslim edeceklerin söyledi.

Aysal: "Kulübü bırakmıyor"Galatasaray Başkanı Ünal Aysal yaptığı açıklamada, ''Mircea Lucescu'yu kulübü bırakmıyor. Hollanda ve Alman ekolüne döneceğiz' 'Lucescu'ya senelik 4.5 milyon euro'Öte yandan Ukrayna basınında yer alan haberlere göre; Shakhtar Donetsk başkanı Ahmedov ile bir araya gelen Rumen teknik adam bir sene daha takımda kalmaya ikna edildi. Basın toplantısı yapacaklarUkrayna Premier Ligi takımlarından Shakhtar Donetsk, teknik direktör Mircea Lucescu'nun yarın basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.Shakhtar Donetsk'in internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, ismi, Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray ile anılan Rumen teknik adam Lucescu ve kulübün üst yöneticisi (CEO) Sergei Palkin, yarın TSİ 12.00'de Donbass Arena'da basın mensuplarının karşısına geçecek.
Yorumlar | 0
üye profil