Löw yaptığı hareketle rezil oldu!

Löw yaptığı hareketle rezil oldu!

Alman teknik direktör Löw'ün burnunu karıştırdığı eliyle yıldız futbolcuyla tokalaşması ilginç görüntülerin oluşmasına sahne oldu.

Brezilya'ya favorilerden birisi olarak gelen Almanya, G Grubu'ndaki ilk ve en önemli maçında Portekiz'i çok rahat bir şekilde 4-0 yenerek, turnuvaya galibiyetle başladı. Sahanın yıldızı ise hat-trick yapan Thomas Müller olurken maçın ardından Ronaldo ile Löw'ün el sıkıştığı an dikkat çekti.

Sinirden ağladıSakatlığının da vermiş olduğu rahatsızlıktan dolayı sahada istediği gibi verimli olamayan Ronaldo, bir ara saha içerisinde sinirden ağladı. Löw'den sümüklü teselliFarklı bir şekilde Almanya'ya boyun eğen Portekiz'de Ronaldo, maçtan sonra soyunma odasının yolunu tutarken Joachim Löw, kendisini teselli etti. Bu esnada Löw'ün burnunu karıştırdığı eliyle yıldız futbolcuyla tokalaşması ilginç görüntülerin oluşmasına sahne olurken, Alman teknik adam sosyal medyada alay konusu oldu. İşte sosyal medyada yapılan yorumlar* Löw’ün maç sonunda Ronaldo’ya hediyesini gördük mü? Çok hoş.. Tam bir Alman ekolü!* Löw sümüğünü Ronaldo'ya hediye ederken :(* Löw sümüğünü Ronaldo'ya sürüyor iğrenççççç :)))))))))))* Löw'den Ronaldo'ya çam sakızı çoban armağanı ufak bir hediye :)Haber ile ilgili metin girin!.
Görüntülenme : 26486 Güncelleme Tarihi: 17/06/2014 11:33:10
Yayınlanma Tarihi: 17/06/2014 11:10:13

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin