Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Toure cuma geliyor

Toure cuma geliyor

Trabzonspor bir dünya yıldızını daha alıyor, Kolo Toure'nin geliş tarihini ise FANATİK açıklıyor. Liverpool ile her konuda anlaşmaya varan Bordo-Mavililer, Fildişili oyuncuyu cuma günü yapılacak olan yeni sezon açılışına yetiştiriyor.

12.08.2014 03:36

Kolo Toure Bordo-Mavili formaya çok yaklaştı, taraftarlar şimdiden geri sayıma başladı. Yeni sezon açılışını yıldızlar geçidine çevirmek isteyen Karadeniz ekibi, Fildişili futbolcunun geliş tarihini FANATİK açıklıyor. Transferdeki tek pürüz olarak gösterilen yabancı sayısı Rumen oyuncu Alexandru Bourceanu'nun yönetime yaptığı büyük jest ile de aşıldı. Samba'yı da gerekirse tazminat bedeli ödeyerek gönderecek olan Trabzonspor Yönetimi, imzaların atılması için bütün prosedürleri yerine getirdi. Şu an İngiltere'de olduğu bilinen CEO Burak Gürdal, 33 yaşındaki yıldız ile birlikte önce İstanbul'a ardından da Trabzon'a geçecek.

Rodgers göndermek istemediLiverpool Teknik Direktörü Brendan Rodgers daha önce yaptığı açıklamada, "Takımda Kolo Toure gibi deneyimli oyunculara ihtiyaç var. Fazla süre almasa da bulunması gereken isimlerden" diyerek transfer iddialarına nokta koymuştu. Fakat Ada ekibinin bu sezon yürüttüğü transfer politikasında yüksek fiyatlı oyunculara yönelmesi, Toure'nin takımdan ayrılmasına neden olduğu ileri sürülüyor.  
Yorumlar | 0
üye profil