Lezzet ve Sağlığın Buluştuğu Adres

Lezzet ve Sağlığın Buluştuğu Adres
Yayınlanma Tarihi: 21.05.2018 14:18 | Değiştirme Tarihi: 21.05.2018 14:18

Aktif sporcuların ve sağlıklı beslenmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi PALMS, misafirlerine huzurlu ve keyifli anlar sunuyor.

İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Etiler’de Hillside City Club’ın içerisinde iki yıldır hizmet veren PALMSmisafirlerine protein bakımından zengin ve iyi karbonhidrat ağırlıklı sağlıklı beslenme seçenekleri sunarken lezzetten de ödün vermiyor. PALMS’ın zengin menüsünde ev yapımı atıştırmalıklardan birbirinden lezzetli salatalara, her gün taze taze hazırlanan zeytinyağlılardan unsuz, şekersiz poğaça ve kurabiyelere kadar her damak tadına uygun sağlıklı alternatifler bulunuyor.

PALMS’ın lezzetlerini evinizde ya da dilediğiniz her yerde deneyimleyebilmeniz için gel al servisi ve Etiler bölgesi içinde paket servisi de bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şehrin İçinde Ama Şehirden Uzak

PALMS sağlıklı menüsünün yanı sıra ambiyansıyla da şehrin en çok dikkat çeken mekanlarından biri olarak öne çıkıyor. Akşamüzeri arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek ya da bilgisayarınızla gün boyu huzurlu bir ortamda çalışmak için gönül rahatlığıyla PALMS’ı tercih edebilirsiniz. Ayrıca sporseverler tenis maçlarını mekanda keyifle takip edebilme imkanına da sahip.