Lezbiyen eşi ve sevgilisinin tuttuğu kiralık katil tarafından vuruldu!

Ordu Ünye'de karısı ve onun lezbiyen sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak evinin önünde tabanca ile vurdurulan koca, hastanedeki yaşam savaşını kaybetti. 

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 11:44
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 11:44
Lezbiyen eşi ve sevgilisinin tuttuğu kiralık katil tarafından vuruldu!

Ünye'deki olayda, eşcinsel olduğu iddia edilen A.O, yine eşcinsel kadın komşusu H.S. ile birlikte oldu. Kadın çift, iddiaya göre A.O.'nun 47 yaşındaki kocası Hasan O.'yu ilişkilerine mani olmasın diye öldürtmek istedi. Kiralık katil tutan kadınlar, Hasan O.'yu evinin önünde tabanca ile vurdurttu. Yaklaşık iki haftadır tedavi gören Hasan O., hayatını kaybetti.

Olay sonrası polisler, Hasan O'nun eşi A.O. ile arkadaşı H.S. ve D.K. (16) ile B.S. (17) gözaltına almıştı. A.O'nun, anlaşmazlık yaşadığı eşini öldürmesi için biriyle anlaştığı, arkadaşı ve yaşları 18'den küçük 2 kişiden yardım istediği öne sürülmüştü. Polisteki ifadelerinin ardından Ünye Adliyesi'ne sevk edilen A.O. ile arkadaşı ve 2 kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Polis ekipleri ayrıca Hasan O'yu silahla yaraladığı belirlenen G.D'yi de İstanbul'da gözaltına almıştı. Emniyetteki işlemelerinin ardından adliyeye sevk edilen G.D, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.