KYK memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru için son gün ne zaman?

KYK memur alımı başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtını merak eden vatandaşlar, personel alımı başvuru şartlarını merak ediyor. Yurt yönetimine yapılacak olan personel alımı için başvuruların ne zaman sona ereceğini merak eden vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. Peki, KYK memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru için son gün ne zaman?

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 13:07
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 13:07
KYK memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru için son gün ne zaman?

KYK personel alımı başvuruları ne zaman sona erecek sorusunun yanıtı, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Yurt yönetim personeli alımları için başvuru detaylarını yayınlayan KYK, başvuru şartlarını da açıkladı. Peki, KYK memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru için son gün ne zaman?

KYK PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Adaylar işlemlerini basvuru.gsb.gov.tr adresi üzerinden “Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Sınav Başvurusu Formu” nu doldurarak elektronik ortamda yapacaklar.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını, 04 Ocak 2021 (10:00) - 20 Ocak 2021 (17:00) tarihlerinde basvuru.gsb.gov.tr adresi üzerinden “Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Sınav Başvurusu Formu” nu doldurarak elektronik ortamda yapacaklardır.

Adaylar III- BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER başlığında belirtilen belgelerini başvuru sisteminde belirtilen yerlere .jpeg formatında fotoğraf olarak yükleyeceklerdir.

KYK memur alımı başvurusu devam ediyor İşte KYK personel alımı başvuru ekranı
Adaylar başvurularını tamamladıktan sonra “Başvuruyu Onayla” butonunu kullanarak başvurularını tamamlayacaklardır.

basvuru.gsb.gov.tr adresi üzerinden e-başvuru formunu doldurmayan veya başvurusunu onaylamayan adayların talepleri dikkate alınmayacaktır.

Bu duyuruda belirtilen esaslara uygun olmayan, posta yolu veya şahsen müracaat şeklinde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Müracaatların sona ermesinden sonra adayın başvuru bilgilerinde hangi nedenle olursa olsun kesinlikle değişiklik yapılmayacaktır.

Adaylar yalnızca 1 (bir) pozisyon için başvuruda bulunabilecektir.

Başvuru işleminin hatasız, eksiksiz ve duyuruda belirtilen hususlara uygun olarak yapılmasından adayın kendisi sorumlu olacaktır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ