Kuşadası'nda plajda iğrenç olay! Vatandaşlardan dayak yedi...

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bulunan bir plajda iğrenç bir olay yaşandı. Plajda soyunma kabininde üstünü değiştiren bir bayanın görüntülerini gizlice çekmeye çalışan bir kişi yakalandı ve vatandaşlar tarafından dövüldü.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2020 09:22
Değiştirme Tarihi: 19.09.2020 09:22
Kuşadası'nda plajda iğrenç olay! Vatandaşlardan dayak yedi...

Kuşadası'nda yaşanan olay adeta mide bulandırdı. Kadınlar Denizi Plajı'nda soyunma kabininde üstünü değiştiren bir kadını gizlice görüntülemek isteyen bir kişi fark edildi ve vatandaşlar tarafından dövüldü. Yaşanan olay sonrası şüpheli polis tarafından gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, skandal olay Kuşadası’nın dünyaca ünlü Kadınlar Denizi Plajı’nda yaşandı. İddiaya göre, denize giren ve güneşlenen bir kadın, akşam saatlerine doğru üzerini değiştirmek üzere soyunma kabinine girdi. Bu sırada isminin G.A. olduğu öğrenilen bir kişinin cep telefonuyla kendisini çektiğini gören kadın bağırmaya başladı.

Plajda bulunan tatilciler tarafından dövülen G.A. şikayet üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Cep telefonuyla kabinlerde kadınların görüntüsünü çektiği iddia edilen G.A. sorgulanmak üzere Kuşadası Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

(İHA)