Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mısır‘da ‘Kurt‘ kesildi

Mısır‘da ‘Kurt‘ kesildi

Kurt Seyit ve Şura’ya Arap ilgisi… Mısır’da reyting rekoru kıran dizinin billboardları Kahire sokaklarını süslüyor. Mısırlılar Kıvanç Tatlıtuğ’a ‘Mohannad’ diyor.

16.06.2014 03:30

 ‘Kurt Seyit ve Şura’ya Araplar sahip çıktı! Yayın gününde ‘Küçük Ağa’nın gerisinde kalan dizi Mısır’da fenomen oldu. Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı dev bütçeli yapım, Araplar tarafından büyük ilgiyle izleniyor. Kahire sokaklarını Kıvanç ile Farah’ın fotoğraflarının yer aldığı billboardlar süslüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Yıldızının parladığı ‘Gümüş’ ve ‘Aşk-ı Memnu’ adlı dizilerle Ortadoğu ülkelerinde hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Kıvanç Tatlıtuğ,  Mısır’da 'Mohannad' olarak anılıyor. Salı günleri Star TV’de ekrana gelen ‘Kurt Seyit ve Şura’, 8.54’lük izlenme payıyla reyting listesinin 14. sırasında yer aldı. Kanal D’de yayınlanan ‘Küçük Ağa’ ise 26.98’lik izlenme payıyla zirveye oturdu. ‘Kurt Seyit ve Şura’yı geçen yapımlar arasında ‘Kaçak’ (atv) ve ‘Seksenler’ (TRT1) gibi diziler de var.  
Yorumlar | 0
üye profil