Kurşun yağdırıp yerde tekmediler! Dehşet anları kamerada

İstanbul Esenyurt'ta meydana gelen ve iki grup arasında yaşanan silahlı çatışmanın görüntüleri kan dondurdu. Kavgada, görev istirahatli bir polis memurunun da aralarında bulunduğu 3 kişi yaralanmıştı. Kurşun yağdıran saldırganlar, silahla yaraladıkları şahısları yerde tekmediler. İşte saniye saniye kameraya yansıyan o görüntüler... 

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2021 14:12
Değiştirme Tarihi: 25.11.2021 14:13

Olay, 12 Şubat tarihinde Esenyurt Sanayi Sitesi'nde meydana gelmişti. İddiaya göre, iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıkmış, tartışmanın büyümesiyle iş yerinden çıkan silahlı şahıslar aralarında polis memuru Yaşar A.’nın da bulunduğu 3 kişiyi silahla vurarak olay yerinden uzaklaşmıştı. Polis memuru yaralanmış, saldırganlar kısa bir süre sonra yakalanarak tutuklanmak üzere adliyeye sevk edilmişti.

Önce kurşun yağdırdı sonra yerde tekmeledi
Aralarında bir polis memurunun da bulunduğu 3 kişinin silahla vurulduğu olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. İki grubun karşı karşıya geldiği olayda iş yerinden ateş ederek çıkan iki kişinin, 3 kişiyi silahla vurduğu görülüyor. Daha sonra yaralanan şahısların yerde yattığı sırada saldırganlar gelerek yerdeki şahısları tekmeledikleri görülüyor. Yaşanan olay çevredeki iş yeri kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Playlist