Kurban Bayramı için Bodrum'a tatilci akını başladı

Kurban Bayramı'nı Bodrum'da geçirmek isteyen vatandaşlar ilçeye adeta akın etti. Bayram tatili için ilçeye gelen tatilciler, Bodrum'da kilometrelerce araç kuyruğu oluşturdu.

Yayınlanma Tarihi: 29.07.2020 17:20
Değiştirme Tarihi: 29.07.2020 17:20
Kurban Bayramı için Bodrum'a tatilci akını başladı

Kurban Bayramı tatilini fırsat bilerek yola çıkan binlerce vatandaş Bodrum'a akn etmeye başladı. Bodrum'da kilometrelerce araç kuyruğu oluşurken, Bodrum'a kara yolu ile gelen birçok tatilci ise trafiği durma noktasına getirdi. 5 kilometrelik yolu 45 dakikada geçebilen vatandaşlar daha sonra denizin ve güneşin keyfini doya doya çıkardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖNLEMLER EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARILDI

İlçede korona virüse karşı Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Belediyesi önlemleri en üst seviyeye çıkardı. Ege ve Akdeniz kıyılarında bu yılın en yoğun sezonunun geçeceği öğrenildi. En büyük yoğunluğun yaklaşık 1 milyon turistle Bodrum'da yaşanacağı düşünülürken, Fethiye, Marmaris, Ula, Datça ve Akyaka gibi tatil yörelerinde de yoğunluk yaşanmaya başlandığı öğrenildi.

YURT DIŞI VE GURBETÇİLERDEN BODRUM'A YOĞUN İLGİ

Bodrum'a yurt genelinden tatilcilerin yanı sıra yurt dışından gelen gurbetçilerin de yoğun ilgi gösterdiği öğrenildi. Kurban bayramı'nı ülkesinde geçirmek isteyen gurbetçiler Bodrum'a gelmeye başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Playlist