Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kupa Finalinin Muhtemel 11'leri

Kupa Finalinin Muhtemel 11'leri

Fenerbahçe ile Bursaspor, 38 yılın ardından bir kupa finalinde yeniden karşı karşıya geliyor. İki takım uzun yıllardır Türkiye kupasını kazanamıyor. İşte zorlu maçın muhtemel 11'leri.

16.05.2012 12:53

Fenerbahçe ile Bursaspor, 38 yıl önce karşı karşıya geldiği Türkiye Kupası Finali'nde yeniden kozlarını paylaşıyor. İki takım ayrıca 2009-2010 futbol sezonunun bir rövanşını da oynayacak.Hatırlanacağı üzere Bursaspor, Fenerbahçe'nin 34. haftada berabere kalmasıyla 16 Mayıs'ta şampiyonluğunu ilan etmişti. Yeşil beyazlılar ve sarı lacivertliler, bugün hem 16 Mayıs hem de 38 yıl önceki kupa finalinin rövanşına çıkacak.İki takım da sezonu kupayla kaptmanın planlarını yaparken, kadrolar da netleşmeye başladı. Fenerbahçe, son oynadığı Galatasaray maçının aksine Alex ve Sowlu bir kadroyla sahada olacak. Sarı lacivertlilerin Bursaspor karşısına şu muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!. Kupada zorlu rakipleri eleyerek finale kadar çıkan Bursaspor ise yine bir 16 Mayıs'ta bu sevinci yaşamak istiyor. Ertuğrul Sağlam, son haftalarda dinlendirdiği ama buna rağmen maç kaybetmediği takımıyla sahada olacak. Bursaspor'un sahaya şu muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor.     Haber ile ilgili metin girin!.  
Yorumlar | 0
üye profil