Kumar oynayan kadın ile jandarma arasında güldüren diyalog

Antalya'nın Kaş ilçesinde kumar oynatıldığı ihbarı alan jandarma ekipleri, Kınık Mahallesi'nde bir eve operasyon düzenledi. Yapılan operasyonda jandarma ekipleri kumar oynayan şüphelileri suçüstü yakaladı. 2'si kadın 30 kişiye toplam 145 bin 880 lira para cezası kesilirken, jandarma ekipleri ile gözaltına alınan bir şahıs arasında geçen diyalog dikkat çekti. Gözaltına alınan bir kişinin 'Ben burada misafirim' sözlerine karşılık olarak jandarma personeli de 'Ben de Tanrı misafiriyim' dedi.

Yayınlanma Tarihi: 13.02.2021 13:07
Değiştirme Tarihi: 13.02.2021 13:07
Kumar oynayan kadın ile jandarma arasında güldüren diyalog

Jandarmanın kimlik kontrolü sırasında şüphelilerden bir kadın, 'Ben burada misafirim' dedi. Jandarma personeli ise kadına, 'Ben de misafirim. Hem de Tanrı misafiriyim' diyerek karşılık verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şüphelilere, kumar oynadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle kişi başı 4 bin 805 liradan, toplam 144 bin 150 lira idari para cezası uygulandı. Aramalarda ele geçirilen toplam 6 bin 780 lira nakit, 6 telsiz ve 64 deste iskambil kağıdına el konuldu. Aramalarda ayrıca 1 kurusıkı tabanca ele geçirildi. R.Ç.'ye tabancayla ilgili de 1730 lira para cezası uygulandı. 'Kumar oynanması için yer ve imkan sağlamak' suçundan gözaltına alınan R.Ç. adliyeye sevk edildi.

Kaynak: DHA