Küçükçekmece'de yasağa uymayan grup ile polis arasında gerginlik! Gözaltılar var...

Dün ilan edilen sokağa çıkma yasağını ihlal eden bir grup, polis ekiplerinin uyarısını dinlemeyip tepki gösterdi. Polisin, gruba karşılık vermesiyle olay çıktı. Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde silah seslerinin geldiği ve kovalamacanın yaşandığı görülürken, Küçükçekmece'de yaşandığı belirtilen olayda 6 kişinin de gözaltına alındığı kaydedildi.. 

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2020 16:16
Değiştirme Tarihi: 11.04.2020 16:16

Küçükçekmece'de parkta bulunan grup, polisin uyarılarına tepki gösterince olaylar çıktı. Olay çıkaran 6 kişi gözaltına alındı.

Olay saat 13.00 sıralarında Kanarya Mahallesi Florya Caddesi üzerinde meydana geldi. Devriye gezen polis ekipleri sokak üzerinde bir parkta bulunan gruba "evlerinize dönün" uyarısında bulundu. Uyarıları dikkate almayan grup ile polis arasında tartışma yaşandı. Tartışmada gruptakiler polise saldırdı. Olay yerine çok sayıda takviye polis ekibi sevk edildi. Yaşanan arbede sırasında polis ekipleri grubu dağıtmak için havaya ateş açtı. Daha sonra yaşanan kavga, ekipler tarafından kontrol altına alındı. Olay çıkaran 6 kişi gözaltına alınarak ifadeleri alınmak üzere Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü Kanarya Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. 

DHA