Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kredili çapkınlık kötü bitti

Kredili çapkınlık kötü bitti

Ankara’da yaşayan 55 yaşındaki emekli Turan Y.’nin 5 bin 250 TL kredi çekerek başladığı gece kötü bitti.

13.12.2015 10:02

Ankara’da yaşayan 55 yaşındaki emekli Turan Y.’nin 5 bin 250 TL kredi çekerek başladığı gece kötü bitti.

Turan Y.’nin Ankara Birlik Mahallesi’nde bir bankadan 5 bin 250 TL kredi çektiği günün gecesi yaşanan olay iddiaya göre şöyle gelişti:

Turan Y. önce Sakarya Caddesi’nde bir barda Alkol aldı ve eğlendi. Ardından, Ulus’ta çok sayıda bar ve pavyonun bulunduğu Rüzgarlı Caddesi’ne gitti. Buradaki bir mekânda alkol almaya devam eden Turan Y., yardım istediği garsonun yönlendirmesiyle Emine C. ve Gonca Y. ile 1 saatlik birliktelik için 100’er TL’ye anlaşma sağladı.

İki kadınla aynı yatağa girdi

Grup, otele gitti. Turan Y. gecenin sonunda karakola giderek parasını çaldıkları iddiasıyla kadınlardan şikâyetçi oldu. İki hayat kadını ise iddiaları reddederek olayı şöyle anlattı: “Kendisi bir türlü ereksiyon olamadı. Bekledik düzelir diye, ancak anlaşma gereği 1 saatlik süremiz dolmuştu. Bize 100’er TL daha verdi.  Zamanımız dolduğu için otelden ayrılmak istedik. Sonra şikâyet etti. Kesinlikle parasını çalmadık, birlikte olduğumuz süre içinde de odaya başka birileri gelmedi...” Savcılık, şikâyetçinin iddialarını doğrular nitelikte maddi delil bulunamadığı için kadınlar hakkında ‘takipsizlik’ kararı verdi.

Yorumlar | 0
üye profil