Kredi çekip açtığı köfte minibüsü kundaklandı!

İstanbul'da dehşete düşüren bir olay meydana geldi. Kağıthane'de yaşanan olayda, pandemide işsiz kalan Bircan Pakır'ın, kredi çekerek açtığı köfteci minibüsü alev topuna döndü. Daha önce defalarca tehdit aldığını, aracının camlarının baltayla kırdığını belirten Pakır, minibüsünün de kundaklandığını söyleyerek yardım istedi.

Yayınlanma Tarihi: 13.01.2022 17:36
Değiştirme Tarihi: 13.01.2022 17:36
Kredi çekip açtığı köfte minibüsü kundaklandı!

Edinilen bilgiye göre, Kağıthane'de dün akşam saatlerinde park halindeki köfteci minibüsü kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yakıldı.

DHA'nın haberine göre, itfaiye tarafından söndürülen minibüsten geriye iskelet yığını kaldı. Ekmek teknesi yanan 45 yaşındaki Bircan Pakır, daha önce de arabasının camlarının kırıldığını ve tehdit edildiğini söyledi. Kredi borcu olduğunu ve zor durumda olduğunu söyleyen Pakır, minibüsünü yakanların bir an önce bulunmasını istiyor.

Ekmek teknesinin kundaklandığını söyleyen Bircan Pakır, " Ben yaklaşık 1.5 yıldır burada satış yapıyorum. Pandemiden sonra kredi çekerek bu minibüsü aldım. Yapacak bir işim yoktu. Ondan önce Antalya'da yönetmen yardımcılığı yapıyordum. Virüs çıkınca işe gidemedik. İşsizim. Kredi çekerek bu minibüsü aldım. Ama sürekli tehdit edildim. Yandaki tezgahçının vasıtasıyla sürekli tehdit edildim. Onun dışında da tehdit eden vardı" dedi.

İlgili Sayfalar: Playlist