KPSS tercih sonuçları açıklandı mı? | ÖSYM KPSS 2020/2 tercih sonuçları sorgulama

KPSS tercih sonuçları için geri sayım başladı ve binlerce memur adayı ÖSYM tarafından yapılacak olan açıklamayı bekliyor. KPSS 2020/2 tercih işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından tercih işlemlerini yapan adaylar sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. KPSS tercih sonuçlarıyla ilgili ÖSYM tarafından bir açıklama yapılıp yapılmadığı merak ediliyor. Peki, KPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM'den bir açıklama geldi mi?

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 10:35
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 10:35
KPSS tercih sonuçları açıklandı mı? | ÖSYM KPSS 2020/2 tercih sonuçları sorgulama

KPSS tercih sonuçları için büyük heyecan sürmeye devam ediyor. Binlerce memur olma hayaliyle sınava katılım sağlayan ve sınavın ardından tercih işlemlerini yapan adayların büyük bir merakla beklediği KPSS tercih sonuçları için gözler artık ÖSYM'de... Peki, KPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM'den bir açıklama geldi mi?

KPSS TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. 23 Temmuz - 04 Ağustos 2020 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2020/1 tercihlerinin sonuçları 13 Ağustos tarihinde erişime açılmıştı.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebileceklerdir. Yerleştirme bilgileri, yerleştirme sonuçları ÖSYM’nin internet sayfasından adaylara ve kamuoyuna açıklandıktan sonra ÖSYM tarafından ilgili kurumlara elektronik ortamda verilecektir.