Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kosta Rika'ya doping testi şoku!

Kosta Rika'ya doping testi şoku!

İtalya'yı yenerek büyük sürprize imza atan Kosta Rika'ya FIFA'dan doping testi şoku... Ancak doping testine giden Kosta Rikalı futbolcular temiz çıktı.

21.06.2014 11:27

FIFA, tüm tahminlerin aksine sürpriz bir şekilde İtalya'yı yenerek turu garantileyen Kosta Rika ekibinin yarısından fazlasını doping kontrolüne gönderdi. Normal prosedür işleyişinde FIFA doping kontrolüne 2 ya da 3 oyuncu gönderiliyor.FIFA'nın doping testine gönderdiği Kosta Rikalı oyuncular şöyle: Kaptan Bryan Ruiz, Michael Barrantes, Keylor Navas, Celso Borges, Christian Bolanos, Marco Urena ve Diego Calvo.

Çekinmeden giderizKosta Rikalı futbolculardan Keylor Navas, eğer FIFA tüm ekibin kontrole gitmesini isterse "saklayacak bir şeyleri olmadığı için" çekinmeden gideceklerini açıkladı.Navas vicdanının oldukça rahat olduğunu belirterek "insanlarımız hala inanamıyorlar aldığımız başarılara. Ama biz başından beri kendimize güveniyorduk, tanrıya çok şükür ki içimiz çok rahat. FIFA isterse bütün ekibi kontrole götürsün" dedi.Bu arada testlerin temiz çıktığı ortaya çıktı.
Yorumlar | 0
üye profil