Koronavirüse yakalandığını duyurduktan 10 saat sonra hayatını kaybetti

Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde yaşayan 61 yaşındaki Ramazan Girgin, koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medyadan paylaştıktan 10 saat sonra hayatını kaybetti. Girgin'den geriye yaptığı son paylaşım kaldı. 

Yayınlanma Tarihi: 17.04.2021 14:06
Değiştirme Tarihi: 17.04.2021 14:06
Koronavirüse yakalandığını duyurduktan 10 saat sonra hayatını kaybetti

Zonguldak Kozlu'da cep telefonu aksesuarları satışı yapan 61 yaşındaki Ramazan Girgin, koronavirüse yakalandı. Evde karantinaya giren Girgin, dün akşam sosyal medya hesabından testinin pozitif çıktığını duyurdu. 

Ramazan Girgin, "Arkadaşlar maalesef benim de sonuç bugün pozitif çıktı. Allah tüm hastalara acil şifalar versin inşallah" mesajını paylaştıktan sonra 10 saat sonra hayatını kaybetti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kozlu Engelliler Derneği Başkanı İsmail Dilbaz, gönüllü üyeleri olan Ramazan Girgin ile en son dün akşam saatlerinde görüştüğünü söyledi. Çok üzgün olduklarını belirten Dilbaz, "Evde karantina altındaydı. Dün akşam saatlerinde telefonda görüştük. Uzun uzun görüştük. Biraz solunum sıkıntısı yaşadığını söylüyordu bana. Gece sahura kalkmış. O sırada fenalaşmış. Allah rahmet eylesin" dedi. 

Ramazan Girgin'in cenazesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında, bugün kılınan namazın ardından Kızılcakese köyü mezarlığında toprağa verildi.

Kaynak: DHA