Koronavirüs testi pozitif çıkan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat hastaneye kaldırıldı

Koronavirüse yakalanan bir diğer belediye başkanı da Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat olmuştu. Son dakika haberine göre, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile aynı gün koronavirüs testleri pozitif çıkan Akpolat, tedavi sürecinin hastanede devam edeceğini ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2020 16:33
Değiştirme Tarihi: 29.10.2020 16:33
Koronavirüs testi pozitif çıkan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat hastaneye kaldırıldı

Son dakika haberi... 24 Ekim günü koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, yaptığı yeni paylaşımla tedavisinin hastanede devam ettiğini belirtti. 

Rıza Akpolat  24 Ekim günü yaptığı paylaşımda evde ailesi ile birlikte karantinada olduğunu belirterek “Aldığımız tüm önlemlere rağmen virüsle ben de tanıştım. Son yaptırdığım Covid-19 testim pozitif çıktı. Genel sağlık durumum iyi, ailemle birlikte karantinadayız. En kısa zamanda bunu aşıp yolumuza devam edeceğiz” demişti.

Akpolat bugün sosyal medya hesabında Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yaptığı kutlama paylaşımında tedavisinin hastanede devam ettiğini duyurdu.

Akpolat “Tedavi sürecim hastanede devam ediyor. Arayan soran, geçmiş olsun mesajlarını ve dualarını ileten tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. İyileşeceğiz. Cumhuriyet Bayramımızı yeniden meydanlarda hep birlikte kutlayacağımız sağlıklı günler gelecek” dedi.

Akpolat'ın 28 Ekim günü ateşinin yükselmesi nedeniyle hastaneye gittiği, şu an ateşinin normale döndüğü öğrenildi.

Etiketler: rıza akpolat