Koronavirüs sonunda bunu da yaptı! Bir yuvanın sonu oldu!

Koronavirüs nedeniyle bir yuva dağıldı. 6 aylık hamile İfaket B. ile işyerindeki bir arkadaşının Kovid testi pozitif çıktı. İfaket B.'nin kocası Volkan B., “Neden seninki pozitif? Çocukla ağız ağıza mı geldin?” diyerek kıskançlık krizine girdi. 

Yayınlanma Tarihi: 20.10.2020 09:05
Değiştirme Tarihi: 20.10.2020 09:05
Koronavirüs sonunda bunu da yaptı! Bir yuvanın sonu oldu!

Özel bir şirkette çalışan 6 aylık hamile İfaket B.'nin işyerindeki bir erkek çalışanda Kovid-19 virüsü test sonucu pozitif çıktı. Bunun üzerine diğer çalışanlara da test yapıldı. Sonuçlarda sadece İfaket B.'nin testi pozitif çıktı. Evinde karantinaya alınan İfaket B.'nin eşi Volkan B., "Neden diğer arkadaşının negatif, senin pozitif çıktı. O çocukla ağız ağıza mı geldin? Ne yaptın da böyle pozitif çıktı?" şeklinde sözler sarfetmeye başladı. Sözde kıskançlık krizine girerek eşinin telefonunu incelemeye kalkışan Volkan B., "Sana güvenmiyorum, seni öldüreceğim" tehdidinde bulundu. Günlerce devam eden kıskançlık krizleri nedeniyle genç kadının doğum sancıları erken başladı. 23 Eylül'de de Şişli'deki bir hastanede doğum yaptı. Doğumdan sonra bebekle birlikte serviste olan karısının yanına giden Volkan B., "Seni benden her gün ayırdılar. Seni benden ayıranların Allah belasını versin" diyerek elindeki iki mermiyi karısının avucuna sıkıştırdı ve "Bunları sakla, seninle görüşeceğiz" dedi.

ŞİKAYETÇİ OLDU 

Bu durum üzerine eşinden şikâyetçi olan genç kadının kocası Volkan B.'nin ifadesi alındı. Eşini tehdit etmediğini söyleyen koca, sadece iş yerindeki bir erkek ve eşinde Kovid-19 çıktığı için tartıştıklarını ve hastaneye gittiğinde alkol aldığını, elinde tespih niyetine stres amaçlı iki adet dolu fişek olduğunu, amacının korkutmak olmadığını ileri sürdü. Tutuklanan Volkan B. hakkında 2.5 yıla kadar hapis istendi.

(Sabah)