Korkunç olay... Çikolatasından jilet çıkan kız çocuğunun ağzı parçalandı!

8 yaşındaki çocuğun başına gelen olay infial yarattı. Elindeki çikolatayı ısırıp yemek isteyen kız çocuğunun ağzı parçalandı. Polislerin verdiği bilgiye göre, çikolata paketinin içinde jilet bulunuyordu. 

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 12:07
Değiştirme Tarihi: 08.11.2021 12:07
Korkunç olay... Çikolatasından jilet çıkan kız çocuğunun ağzı parçalandı!

ABD'nin Florida eyaletinde çikolata yiyen bir kız çocuğu, paketin içindeki cisim sebebiyle zarar gördü. Kızın annesi durumu polis yetkililerine bildirirken, yetkililer de benzer olayların yaşanmaması adına harekete geçip soruşturma başlattı.

TV100'de yer alana habere göre, yaşanan bu olay, eyalette büyük panik yarattı. Polis ihbarın ardından jilet çıkan şekerleme firmasının markasını paylaşarak vatandaşlarını uyardı ve hemen soruşturma başlattı.

Polis yaptığı araştırmada kesici maddenin markalı ürünün içine sonradan yerleştirilmiş olabileceği konusu üzerine yoğunlaştı. Milyonlarca çocuğun kilolarca çikolata ve şeker tükettiği şu günlerde yaşanan vahim olay infial yarattı.

Riverview bölgesindeki Panther Trace'da yaşanan olaya neden olan çikolata ise 100 Grand markasını taşıyan ve çocuklar için çoklu paketlerde üretilen bir mini çikolata türü.  Bu marka çikolata ambalaj kolaylığı nedeni ile tüm ülkede yoğunlukla tüketiliyor. 
 

İlgili Sayfalar: Playlist