Korkunç olay! 2 yaşındaki bebek, doğum gününde köpek saldırısına uğradı

Ukrayna'nın doğusunda bulunan Selydove şehrinde yaşayan ailenin 2 yaşındaki Yegor isimli bebeği, doğum gününde 2 Alman kurdunun saldırısına uğradı. Feci olay sonrası ağır yaralanan Yegor'un cinsel organının da parçalandığı belirtildi. 

Yayınlanma Tarihi: 22.09.2020 16:19
Değiştirme Tarihi: 22.09.2020 16:19
Korkunç olay! 2 yaşındaki bebek, doğum gününde köpek saldırısına uğradı

İHA'da yer alan habere göre Ukrayna'da yaşayan aile, bebekleri Yegor'un 2. yaş günü nedeniyle doğum günü kutlaması düzenledi. Doğum gününe çok sayıda misafirin katıldığı ve kalabalığı fırsat bilen bebeğin de evden çıktı ifade edildi.

Feci olay da Yegor'un dışarı çıkmasıyla meydana geldi. Tek başına sokakta dolaşan çocuğa, 2 alman kurdu köpek saldırdı. 

Aile, çocuklarının evde olmadığını fark edince panik içerisinde dışar çıktı. Yegor'u, kanlar içerisinde yeterken bulan aile, minik bebeğin cinsel organlarının ve sol bacağındaki uyluk atardamarının parçalandığını öğrendi.

2 yaşındaki ağır yaralanmıştı. Tedavi için helikopter yardımıyla Dnipro şehrine götürüldü. 5 saat süren operasyon ardından açıklama yapan hastane yetkilileri, saldırı sonucunda Yegor’un kan damarlarının, mesanesinin ve bağırsaklarının hasar aldığını söyledi. 

Öte yandan bebeğin yoğun bakımda tutulduğu ve durumunun kritik olduğu kaydedildi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Yegor'un ailesinin ihmal nedeniyle suçlu bulunması halinde 3'er yıl hapis cezasına çarptırılacağı kaydedildi. 
 

Etiketler: ukrayna