Korkunç olay... 2 çocuk annesi kadına metruk evde işkence ve tecavüz! Bayılana kadar sürdü...

İstanbul'da yaşayan 2 çocuk annesi Dilber Argın'ın anlattıkları kan dondurdu. 1 sene önce Gaziantep'te cezaevine giren 37 yaşındaki Argın, cezaevine girdikten 4 ay sonra rahatsızlanarak götürüldüğü hastanede, kendisi gibi hükümlü olan M.A.K ile tanıştı. İşte Argın'ın hayatını kâbusa çeviren isim de o oldu. Tanışmalarının ardından uzun süre cezaevinden mektuplaşan ikili, içeriden çıktıktan sonra da bu ilişkiyi sürdürdü. Dilber Argın, götürüldüğü metruk bir evde M.A.K tarafından öldüresiye dövüldü ve saatlerce işkenceye maruz kaldı. Dilber, M.A.K'nın tecavüzüne de uğradığını ifade etti. Olay sonrası kayıplara karışan M.A.K'nın yakalanmasını isteyen Dilber, yetkilere yardım çağrısında bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 16.09.2020 14:23
Değiştirme Tarihi: 16.09.2020 14:23
Korkunç olay... 2 çocuk annesi kadına metruk evde işkence ve tecavüz! Bayılana kadar sürdü...

Geçtiğimiz yıl hapse giren Dilber Argın, koronavirüs salgını öncesi tahliye oldu, ondan 1.5 ay sonra da M.A.K. cezaevinden çıktı. 

Dilber Argın, İstanbul'a 2 çocuğunun yanına döndü ve kendisini sosyal medyadan bulan M.A.K ile konuşmaya başladı. 

M.A.K.'nın daveti üzerine, 10 yaşında ve 8 yaşındaki 2 çocuğunu yuvaya yerleştiren Dilber Argın, Gaziantep'e gelerek M.A.K. ile birlikte yaşamaya başladı. M.A.K., 4 gün sonra ailesinin kendisini terk etmesi üzerine Dilber Argın'ı evlerinin yakınındaki metruk bir binaya götürdü. Burada uyuşturucu kullanarak intihar etmek isteyen M.A.K.'yı kurtaran Dilber Argın, bir gün sonra kurtardığı ve sevdiği kişi olan M.A.K. ile metruk binanın bahçesinde oturup sohbet etti. M.A.K., kolundan tutarak içeriye götürdüğü Argın'a geçmişi ile ilgili olduğunu söylediği konuları anlatmaya başladı. Bulundukları evde Gülşah isimli bir kadını öldürdüğünü söyleyen M.A.K., daha sonra Dilber Argın'a onu da öldüreceğini, kurtuluşunun mümkün olmadığını söyleyerek tehdit etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dilber Argın yalvarmasına rağmen M.A.K'nın işkence ve tecavüzüne maruz kaldı. M.A.K, tekme ve yumruklarla saldırırken, boynuna bıçak dayadı Argın'ın başında da içki şişeleri kırdı, kafasını duvarlara çarptı. 

İşkence 7 saat sürdü ve Argın bu sürede tecavüze de uğradı, daha fazla dayanamayıp bayıldı. 

M.A.K, Argın'ın öldüğünü düşünüp kayıplara karıştı. Argın da bir süre sonra kendine gelerek yerde sürüklene sürüklene evden çıkmayı başardı ve yoldan geçenlerden yardım istedi. Hastaneye kaldırılan kadının kafasında, göğsünde çatlaklar tespit edildi. Öte yandan çok sayıda da kesik ve morarma vardı.

Polise giden Dilber Argın, "Ben kendisini çok seviyordum. Daha önce de geldim küçük bir sıkıntı yaşadık. Tekrar İstanbul'a ailemin yanına geri döndüm. Ama gözlerim ondan başka bir şey görmüyordu. Dayanamadım, Gaziantep'e geri geldim. Bir gün öncesinde kendisi intihar etmek istedi, ben kurtardım. Kurtarmama kızdı herhalde, önce beni öldürmeyi sonra da kendisini öldürmeyi düşündü herhalde. Önce beni kendilerine ait metruk bir binaya götürdü. Buranın bahçesinde bir süre konuştuk. Sonra ise bana hayali bir şeyler anlatmaya başladı. Burada Gülşah isimli bir kadını öldürdüğünü, beni de öldüreceğini söyledi. Kurtuluşumun olmayacağını söyledi. Ben kendisine yalvardım yakardım. Şişe ile kafama vurmaya çalıştı, direndim ama 4 şişe kırdı. Boğazıma bıçak dayadı, rahat durmamamı istedi. tekmeyle göğsüme vurdu, yumrukla darp etti, saçımdan tutup, kafamı duvarlara vurdurdu. Yüzümde 2 şişe kırdı, bayılınca bir süre sonra tekrar kendime geldim, tecavüz ediyordu. Tekrar bayıldım, bayılınca şişe parçasıyla yüzüme çizikler atmış. Tekrar kendime geldiğimde zindan gibiydi, her yer karanlıktı. Evden sürünerek emekleyerek çıktım. Yardım istedim" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA