Köprü çıkışında yakalandı, polislere zor anlar yaşattı: Halim yok, ben aşk acısı çekiyorum

Koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasağı uygulanmaya devam ederken, dün akşam saatlerinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde ilginç bir olay yaşandı. Avrupa yakası girişinde kurulan polis noktasında dur ihtarına uymayan ve ekiplere el kol hareketi yapıp kaçan Kenan K. isimli kişi, köprü çıkışında durduruldu. Sürücü ile birlikte araçtan inen Halil İbrahim A., kendilerine işlem yapmak isteyen ekiplere uzun süre direnip zorluk çıkardı. Halil İbrahim A., bu sırada 'Aşk acısı çekiyorum, P. duy sesimi' diyerek bağırdı. 

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2021 11:43
Değiştirme Tarihi: 09.01.2021 11:43
Köprü çıkışında yakalandı, polislere zor anlar yaşattı: Halim yok, ben aşk acısı çekiyorum

Polis tarafından köprü çıkışında durdurulan araçtan inen ve alkollü olduğu anlaşılan Halil İbrahim A. ana yol ile yan yolu ayıran bariyerlerin üzerine oturdu. 

Polis ekipleri alkollü şahsı uyarıp kenara gelmesi çağrısında bulundu. Halil İbrahim A. ise bu çağrıya "Halim yok, ben aşk acısı çekiyorum, P. duy sesimi" diyerek karşılık verdi ve bağırdı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Polisin sakin ol diye uyardı. Uzun süre polise direnen ve zorluk çıkaran Halil İbrahim A'nın ayakta durmakta zorluk çektiği görüldü. Tel örgülere dayayarak üst araması yapan polis, Halil İbrahim A. ile sürücü Kenan K.'ye maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri için cezai işlem uyguladı.

Yapılan alkol testinde alkollü çıkmayan sürücü ile beraberindeki Halil İbrahim A., yapılan işlemlerin ardından araçlarına binerek olay yerinden uzaklaştı.

Kaynak: DHA

Etiketler: halil ibrahim a