Köpekten kaçan kadına cinsel saldırıda bulunup aracından atan kişi yakalandı

Şişli'de geçtiğimiz perşembe akşamı Odesa Bulvarı üzerinde yabancı uyruklu bir kadını aracına alıp cinsel saldırıda bulunan ve ardından kadını aracından atan şüpheliyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Polislerin yürüttüğü çalışma sonucu yakalanan R.P. isimli şüpheli, kadının şikayetçi olmaması nedeniyle verdiği ifadenin ardından salıverildi. İşte akılalmaz olayın detayları...

Yayınlanma Tarihi: 17.09.2020 16:32
Değiştirme Tarihi: 17.09.2020 16:32
Köpekten kaçan kadına cinsel saldırıda bulunup aracından atan kişi yakalandı

Geçtiğimiz pazartesi günü, çalıştığı işyerinden çıkan K.M.K isimli kadın, sokak köpeğinin saldırısına maruz kaldı. Bu sırada aracıyla orada bulunan R.P. isimli kişi, yardım etme bahanesiyle kadını aracına davet etti. 

Aradan kısa süre geçti ve R.P., kadını taciz etmeye başladı. Önce köpeğin ardından da aracına bindiği adamın cinsel saldırısına maruz kalarak dehşeti yaşayan K.M.K, sürücüyle kavga etti. 

Kavga büyüynce de R.P., K.M.K.'yı hareket halinde aracından dışarı attı. Durumu fark eden vatandaşlar hemen telefona sarılıp polisi ve sağlık ekiplerini aradı. 

Yaralı kadın hastaneye kaldırılırken, burada tedavi altına alındı. 

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ise olayın peşini bırakmayarak, kamera görüntülerinden inceleme yaptı ve plaka tespiti üzerine şüpheli R.P.'yi yakaladı. 

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışma sonucunda şüpheli R.P. yakalanarak gözaltına alındı. Ancak K.M.K.'nin şikayetçi olmaması üzerine, R.P. ifadesi alınarak serbest bırakıldı.

DHA