Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ünlülerin akın ettiği sahil artık bedava

Ünlülerin akın ettiği sahil artık bedava

Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı sahili artık ücretsiz. Sahilde duş, şezlong ve şemsiye gibi hizmetlerin yanı sıra, ücretsiz internet hizmeti de başlatıldı.

23.06.2014 16:06

Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı sahili artık ücretsiz. Sahilde duş, şezlong ve şemsiye gibi hizmetlerin yanı sıra, ücretsiz internet hizmeti de başlatıldı.Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan düzenlemelerin ardından Konyaaltı Sahili için açılış töreni düzenlendi. Törene, Başkan AK Partili Menderes Türel ve eşi Ebru Türel, Ak Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse ve davetliler katıldı. 7 bin şezlong, 3 bin 500 şemsiye ve 3 bin 500 masanın ücretsiz kullanıma sunulacağı sahil boyunca ücretsiz internet hizmeti de başlatıldı.Antalya halkıyla Konyaaltı Sahili’ni daha güzel ve halkın istediği imkanlarla buluşturduklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, "Bugüne kadar Konyaaltı Sahili’nde halkımızın aldığı hizmetler maalesef ücretliydi. Bundan sonra halkımız Konyaaltı Sahili’nin bütün güzelliklerinden bir tek kuruş ödemeden istifade edebilecek. Konyaaltı Sahili’ni Antalya halkına hediye ediyoruz. Konyaaltı Antalya’nın mücevheridir ve biz bu mücevheri halka hediye ediyoruz" dedi.

Sahilde engelleri kaldırdıkBaşlangıçta 7 bin şezlong, 3 bin 500 şemsiye ve sehpanın yanında engelli vatandaşların da sahilden ve denizden yararlanabilmesi için engelli araçları ile rampaların yerleştirildiğini aktaran Başkan Türel, "Engelli vatandaşların ihtiyaçları için engelli tuvaletleri ve soyunma kabinlerini de hizmete sunmuş olacağız. Maalesef Antalya gibi bir sahil kentinde engelli kardeşlerimiz bugüne kadar denize ulaşmakta da engelli durumdaydılar. Şimdi onları engelsiz bir şekilde sahille buluşturacağız" diye konuştu.
Yorumlar | 0
üye profil