Konya'da korkunç olay... 4 aylık eşinin boğazını kesip sonra da duş almış!

Konya'nın Beyşehir ilçesinde dün akşam 22.00 sıralarında korkunç bir kadın cinayeti işlendi. 21 yaşındaki Sabri Çiçek, 4 ay önce evlendiği 18 yaşındaki eşi Ece Çiçek'i 4 yerinden bıçaklayıp boğazını keserek öldürdü. Ardından gidip duş alan Sabri Çiçek, polisi arayarak 'Eşimi öldürdüm' itirafında bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 05.12.2020 14:55
Değiştirme Tarihi: 05.12.2020 14:55
Konya'da korkunç olay... 4 aylık eşinin boğazını kesip sonra da duş almış!

Behşehir Yeni Mahalle 40658 Sokak'ta 4 ay önce nikahlanıp evlenen Ece ve Sarbi Çiçek çiftinin evine korkunç bir olay meydana geldi. 18 yaşındaki Ece, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yaşayan ailesinin yanından kaçıp inşaat işçisi Sabri Çiçek'in yanına gelmişti. 

Dün akşam 22.00 sıralarında çift arasında tartışma çıktı, büyüdü. Sabri Çiçek, 4 aylık eşini dört ayrı yerinden bıçakladı. Sabri, eşinin ölmediğini düşündü ve bıçakla boğazını kesti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Cinayetin ardından önce duş alan sonra da balkona çıkarak polisi arayan Çiçek'in "Eşimi öldürdüm" diyerek ihbarda bulunduğu anlaşıldı. Çiçek, polise verdiği ifadesinde, "Eşimin elinde sürekli telefon vardı. Buna kızmıştım. Geçim sıkıntımız da olduğu için tartışmaya başladık. Bir an cinnet geçirdim ve öldürdüm'' dediği öğrenildi.

'BENİ KURTARIN, BENİ KESECEK' DİYE BAĞIRMIŞ

Genç çiftin tartışmasına tanık olan komşuları Aysel Kuru, "Seslerini duydum. Ece Çiçek, 'beni kurtarın, beni kesecek' diye bağırıyordu. Bunun üzerine evlerine gittim. Ancak o sırada çift, sakinleşmiş ve tartışmalarını bitirmiş görünüyordu. Yeni evli oldukları için birbirlerini anlayışla karşılamalarını söyledim. Sonra da evime dördüm" dedi.

Genç kadının cenazesi, yapılan otopsinin ardından memleketi Samsun Vezirköprü'de defnedilmek üzere Beyşehir'e gelen ailesine teslim edildi. Sabri Çiçek de emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

Kaynak: DHA