Konya'da eğlence mekanı baskınında ilginç anlar!

Konya'da sokağa çıkma kısıtlamasında faaliyet gösteren 5 eğlence mekanı ve kumar oynanan 1 iş yerine baskın düzenlendi. Eğlence mekanında 2 kişi tezgahın altındaki dolaptan bir kişi ise koltuğun kasasında yakalandı. Toplamda 203 kişiye sokağa çıkma yasağına uymadığı için cezai işlem uygulandı.

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2021 18:47
Değiştirme Tarihi: 04.04.2021 18:47

Edinilen bilgiye göre, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasında bir iş yerinde kumar oynandığını tespit edildi. İş yerinde yapılan denetimde, 1 tombala makinası, 1 kamera, televizyon kart ve pullar ele geçirildi. İş yerinde bulunan 27 kişiye sokağa çıkma yasağı ile sosyal mesafeyi ihlalden adli işlem başlatıldı. Kumar oynanan iş yeri ise mühürlendi.

TEZGAH DOLABI VE KOLTUK KASASINDAN ÇIKTILAR

Öte yandan, polis ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasında faaliyette oldukları belirlenen 5 eğlence mekanına baskın düzenledi. İş yerlerinde yapılan denetimler sırasında, 1 kişinin mutfak tezgahına 1 kişinin de koltuk kasasına gizlendiği ortaya çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İŞ YERLERİ FAALİYETTEN MEN EDİLDİ

Eğlence mekanlarında bulunan 176 şahsa sokağa çıkma yasağı ve sosyal mesafeyi ihlalden, 15 şahsa kimlik bildirimde bulunmaktan cezai işlem uygulandı. 3 iş yerine tütün tüketimine izin vermekten de gerekli tutanak tutuldu. İş yeri sorumluları hakkında gerekli adli işlemler yapılarak, iş yerleri faaliyetten men edildi. (İHA)

Haber ile ilgili metin girin!.