Konya'da dehşet! Herkesi tek tek öldürüp sonunda canına kıydı

Konya'nın Akşehir ilçesinde yaşayan 44 yaşındaki Tacettin Ünal, husumetli olduğu Memir Er'i bıçaklayıp eşi Gülsüm Er'i öldürdü. Ünal, daha sonra alacak verecek meselesi olduğu 36 yaşındaki Yaşar Ali Kıyılmaz'ı da ağılda tüfekle başından vurdu. Olay yerinden kaçan Ünal, daha sonra aynı tüfekle intihar etti.

Yayınlanma Tarihi: 03.10.2021 18:38
Değiştirme Tarihi: 03.10.2021 18:38
Konya'da dehşet! Herkesi tek tek öldürüp sonunda canına kıydı

Akşehir'de Karahüyük Mahallesi'nde oturan ve eşinden boşanan, hayvan alım satımı yapan Tacettin Ünal,  saat 04.30 sıralarında Çakıllar Mahallesi'ndeki aralarında husumet bulunan Memiş Er'in evine gitti. Ünal, burada çıkan  kavgada Memiş Er'i, boynundan ve elinden, eşi Gülsüm Er'i de vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakla yaraladı. Kanlar içinde yere yığılan çiften Gülsüm Er, olay yerinde hayatını kaybetti. Memiş Er de ihbar üzerine çağrılan ambulansla Akşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Er'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. 

AĞILDA ÖLDÜRDÜ 

Kaçan Ünal'ın yakalanması için çalışmasını sürdüren jandarma saat 08.00 sıralarında Karahüyük Mahallesi Pirenli mevkisindeki ağılda, kahve işleten ve aynı zamanda küçükbaş hayvan yetiştiren Yaşar Ali Kıyılmaz'ı (36), yatağında tüfekle başından vurulmuş halde cansız bedenini buldu. Araştırmasını derinleştiren jandarma, Kıyılmaz ile Ünal arasında alacak meselesinden  husumet olduğu belirlendi. 

Kıyılmaz'ı da Ünal'ın öldürmüş olabileceğini değerlendiren jandarma, bölgedeki arama çalışmalarını genişletti. Yapılan çalışmalarda Ünal, yakındaki Üçhüyük Mahallesi'nde tüfekle başından vurulmuş halde ölü olarak bulundu. Olay yerindeki tüfeği inceleyen jandarma Ünal'ın, Kıyılmaz'ı öldürdükten sonra intihar ettiğini saptadı.  

Kaynak: DHA