Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Konsoloslukta Gergin Anlar

Konsoloslukta Gergin Anlar

Amerikan Konsolosluğu’ndaki resepsiyona katılan Hande Ataizi ve Benjamin Harvey’in gecesi tatsız bitti. Çift daha konsolosluğa girerken tartışmaya başladı, Ataizi eşini orada bırakıp evine döndü.

04.07.2013 06:52

Amerikan Konsolosluğu’ndaki resepsiyona katılan Hande Ataizi ve Benjamin Harvey’in gecesi tatsız bitti. Çift daha konsolosluğa girerken tartışmaya başladı, Ataizi eşini orada bırakıp evine döndü.ABD’NİN 237. Bağımsızlık Günü için Amerikan Konsolosluğu’nda düzenlenen resepsiyon, ünlü oyuncu Hande Ataizi ile Amerikalı eşi Benjamin Harvey arasında yaşanan gergin anlara sahne oldu.Konsolosluktan içeri girerken tartışmaya başlayan çift, davetlilere aldırış etmeden birbirlerine seslerini yükseltti.Ataizi, arkasından yürüdüğü eşiyle sakin şekilde konuşmak istedi, ancak onu ikna edemedi.

Haber ile ilgili metin girin!.Bu sırada gazetecilerin görüntü aldığını fark eden Harvey fotoğraf çektirmek istemedi, Ataizi ise tebessüm ederek poz verdi.Ünlü oyuncu daha sonra servis aracına binerek konsolosluktan ayrıldı.Eşinin oradan ayrılmasına aldırmayan Benjamin Harvey ise davetin sonuna kadar orada kaldı. Haber ile ilgili metin girin!.Kelebek/Behlül Aydın
Yorumlar | 0
üye profil