Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Konseye 'Erdi' damgası! "Korkmuyorum"

Survivor'da bir konsey daha gerçekleşti. Haftanın eleme adaylarının belirlendiği konseyde söz hakkı verilen Erdi, takım arkadaşlarını adeta bombaladı.

27.02.2017 13:45

Survivor 2017'de haftanın eleme adayları belli oldu. Geçtiğimiz gün dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler Takımı'nda Sabriye ve Fatih eleme adayları olmuşlardı. Dün akşam da Gönüllüler Takımı'ndan 2 eleme adayı belirlendi. Konseyde ismi en çok yazılan Sadin, Gönüllüler'in ilk adayı olurken dokunulmazlık kolyesinin bu haftaki sahibi Gökhan da ikinci eleme adayı olarak Erdi'nin ismini söyledi. Böylelikle Sabriye, Fatih, Sadin ve Erdi haftanın eleme adayları oldular.

Erdi açtı ağzını, yumdu gözünü
Acun Ilıcalı, konseyde haftanın eleme adaylarına teker teker söz verdi. Söz sırası gelen Erdi ise takım arkadaşlarını topa tuttu. Kendisinin eleme adayı olmasını sürpriz olarak görmediğini ifade eden Göz6 şampiyonu, "Gökhan'la yarım saat konuşmuşluğumuz yok. Aramızda husümet var. Kesinlikle dünyaya aynı görüş açısıyla bakmıyoruz. Beni söylemesi normal ama Gönüllüler Takımı'nda kişisel performans'ın 'k'si konuşulamaz. Altıncı hafta gelmiş. Takımda tek bir performans birincisi yok. Best of 5-0 kaybedilmiş. Altıncı haftaya kadar sembol alamamış bir takım performansın 'p'sini konuşamaz. Bu takımda başka bir şey eksik. Gökhan diyor ki 'Kişisel performans...' Ben de diyorum ki o zaman Gökhan'ın oynamadığı 3 oyunda Gönüllüler Takımı galip geldi."

"Kimseye eyilip bükülmem"
Sözlerine devam eden haftanın eleme adayı Erdi, gitme adayı olan bazı yarışmacıların acıtasyon yaptığını söyledi. Bunun moda haline geldiğini savunan Erdi, "Kimseye ezilip bükülmem. Orta halli bir semtin orta halli bir çocuğuyum. Ben milletin merhamet oylarına değil, adalet oylarına talibim. Korkmuyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Survivor'ın yeni bölümünü kaçırmayın!
Televizyonların en çok izlenen ve en çok konuşulan yarışma programı Survivor kaldığı yerden devam ediyor. Survivor'ın yeni bölümü bu akşam 20:00'de TV8'de! Yeni bölüm tanıtımını izlemek için burayı tıklayın!

Acunn.com

Yorumlar | 1
üye profil
Gozde 1 yıl önce
Erdi, Göz6 nın şampiyonu ola bilirsin ama SURVİVOR un ASLAAA….