Komşu kavgasında sular durulmuyor: Şimdi de kapısına reçel döktü

İstanbul Esenyurt'ta 4 katlı bir binada yaşayan Mısırlı aile, üst kat komşusunun kapısına reçel döktüğünü iddia etti. Mısırlı aile, aynı kişinin daha önce de dışarıda oynayan çocukların üstüne pis su attığını iddia etmişti. İşte ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 22.02.2021 10:52
Değiştirme Tarihi: 22.02.2021 10:52
Komşu kavgasında sular durulmuyor: Şimdi de kapısına reçel döktü

Esenyurt'ta daha önce çocukların üzerine pis su döken komşu, bu kez aynı ailenin kapısına reçel döktü. 

Olay şu şekilde gelişti: Esenyurt'un Üçevler Mahallesi'ndeki 4 katlı bir apartmanın birinci katında eşi ve 4 çocuğuyla yaşayan Mısırlı Muhammed Fatih Abdülaziz, gürültü yapan alt kat komşusu ile tartıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Daha sonra evinin kapısını açtığında ise etrafa reçel döküldüğünü gören Abdulaziz, alt komşusundan şüphelenerek durumu polise bildirdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaşananları anlatan 4 çocuk babası Muhammed Fatih Abdülaziz, “Ben Mısırlı'yım, 1 buçuk senedir bu dairede oturuyorum. Komşum benden rahatsız olmadığını söylüyor ama rahatsız. Neden rahatsız, bilmiyorum. Benim kızlarım, arkadaşları ile beraber karda oynamaya gidiyor. Pislik suyu kafalarına attı. Ben de işteyim, hanım aradı gelmem için. Kızların üzerine su pislik kokuyor. Video çektim sonra da polisi aradık. Niye döktü bilmiyorum. 3 kere oldu. Bir kere benim çocuğun kafasına pislik su attı. Bu da ikinci. Kadın ne istiyor bilmiyorum. Ne zaman konuşsam, bana küfür ediyor. Saygılı olması lazım ama yok" dedi.

Kaynak: DHA